Načítání obsahu...
{m1seller::primary::namer}

WPC BEZÚDRŽBOVÉ PLOTY

WPC BEZÚDRŽBOVÉ PLOTY

Potřebujete nový plot. Už vás unavuje, jak dřevo plesniví, hnije a kroutí se. Jak je bez konstantní údržby a natírání za chvíli k ničemu. Nepříliš elegantní vzhled nepřírodních materiálů, jako je hliník nebo PVC Vás však silně odrazuje. Co tedy zvolit? Elegantní dřevo, nebo nehezký, zato však nenáročný plast? Proč si ale nedopřát to nejlepší z obou světů?

Plotovky z materiálu WPC (revoluční materiál wood-plastic composite kombinuje poměr dřeva 60 % a vysoce kvalitní, zdravotně nezávadný polymer HDPE 40 %) jsou vhodnou volbou díky své vysoké odolnosti a dlouholeté životnosti bez nutnosti nátěrů. Jedná se o jeden z nejodolnějších a nejtrvanlivějších bezúdržbových materiálů pro váš plot.

Zároveň mají díky kvalitnímu profilu s plným probarvením elegantní vzhled klasického dřeva a hodí se jak k zahradě, tak k domu nebo administrativnímu objektu.
SNABYTEK® COMPANY s.r.o.

PLOTY, KTERÉ NEPOTŘEBUJÍ PÉČI

Proč investovat do WPC plotovek? Dlouhá životnost bez nutnosti nátěrů. Po celou životnost bude plot krásný, barevný jako když byl nový.

TAKŘKA NULOVÁ ÚDRŽBA

TAKŘKA NULOVÁ ÚDRŽBA

Vzhledem k tomu, že je dřevoplast kompletně vodovzdorný, nekroutí se, nehnije ani neplesnivý, tak nevyžaduje žádné další pravidelné práce. Zároveň si plot i po letech uchovává jasné a živé barvy. Odpadá tak i pravidelné přetírání. Plot je navíc odolný proti skvrnám a dalším drobným nečistotám, jako je pyl nebo prach, díky čemuž i po mnoha letech vypadá jako nový.

JEDNODUCHÝ NA INSTALACI

JEDNODUCHÝ NA INSTALACI

Náš bezúdržbový plot je možné nainstalovat na stávající betonové i kovové sloupky. Nevznikají zde tedy žádné další náklady. Instalace je navíc i díky širšímu profilu extrémně rychlá a bezproblémová.

EKOLOGICKÝ

EKOLOGICKÝ

Dřevoplastové ploty jsou vyráběny v ČR z recyklovaného dřeva a plastu, díky čemuž se jedná o jedno z nejekologičtějších řešení plotu, jaké je nyní na trhu. Při tom stále několikrát předčí všechny evropské požadavky.

PŘIROZENÝ VZHLED

PŘIROZENÝ VZHLED

Díky tomu, že WPC plotovky jsou stále vyráběny převážně ze dřeva, tak si zachovávají elegantní přírodní vzhled. Struktura FOREST děla z obyčejného plotu klenot každé zahrady.

SNABYTEK® COMPANY s.r.o.

OBJEVTE PLOTOVKY WoodPlastic® A JEJICH VLASTNOSTI

Proč bezúdržbové WPC ploty od Snabytek?

Proč bezúdržbové WPC ploty od Snabytek?

Myslíme si, že nemá smysl nabízet druhé nejlepší řešení, když je k dispozici to nejlepší. Proto se u plotů specializujeme právě na bezúdržbové WPC plotovky.

Každá objednávka pro nás znamená závazek dodat klientovi maximum ve všech ohledech. Naši klient dostávají spojení moderních technologií, elegantního vzhledu a minimálních starostí, to vše za velmi rozumnou cenu.
Veškeré realizace plníme v nejkratším možném čase, od návrhu po stavbu, kvalitně a profesionálně.

Cena bezúdržbového plotu

Cena bezúdržbového plotu

Cena plotu je vždy velice individuální a závisí na dosud provedené přípravě. Tedy zda bude třeba postavit sloupky, sundat starý plot a tak dále. Základní výpočet probíhá z množství spotřebovaného materiálu, kdy metr plotovky o šířce 120 mm stojí 160 Kč a pak doby nutné k dokončení montáži kdy hodina stojí 750 Kč.

Samozřejmě v případě, kdy řešíme větší projekt či celou konstrukci, tak vytvoříme individuální nabídku tak, aby co nejvíce vyhovovala požadavkům a nárokům klienta.