Načítání obsahu...
{m1seller::primary::namer}

THERMOWOOD TERASY

THERMOWOOD TERASY

DŘEVO S ŽIVOTNOSTÍ WPC při 1/2 ceně? Ano i to je možné. V případě speciálně tepelně zpracovaného dřeva Thermowood, které se spéká při teplotách dosahující 250°C získává dřevo (severská borovice, jasan) neobyčejné vlastnosti, nehnije nestárne. Realizace z Thermowoodu jsou cenově dostupné a ekologické. Design nezaostává. Milovníci přírodních materiálů si přijdou na své. Vyzkoušejte terasy thermowood, překvapí vás svými vlastnostmi.
SNABYTEK® COMPANY s.r.o.

DŘEVO, KTERÉ ANI ZA 20 LET NESHNIJE

CENOVĚ DOSTUPNÉ ŘEŠENÍ

SNABYTEK® COMPANY s.r.o.

JAKÉ PROVEDENÍ NABÍZÍME?

THERMOWOOD LunaDECK

THERMOWOOD LunaDECK

Prkna Lunadeck se uchycují pomocí T-clipů, díky kterým budou prkna bezšroubově přichycena k ploše. Nehrozí tak zadření třísky od třepící se díry. Profil Lunadeck se vyznačuje jemným rýhováním.

THERMOWOOD AntiSlip

THERMOWOOD AntiSlip

Prkna AntiSlip jsou intenzivně rýhované, díky tomuto rýhování jsou prkna dokonale protiskluzová. Uchycení se provádí pomocí T-clipů, díky kterým budou prkna bezšroubově přichycena k ploše. Nehrozí tak zadření třísky od třepící se díry.

Hranoly Thermowood

Hranoly Thermowood

Jako podkladové hranoly používáme totožný materiál s podlahou. Díky vlastnostem dřevin Thermowood hranolky nepotřebují natírat ani nijak ošetřovat.