Načítání obsahu...
{m1seller::primary::namer}

WPC TERASY

WPC TERASY

WPC terasy z dřevoplastových desek v sobě kombinují elegantní vzhled dřeva s odolností a vlastnostmi plastu. Díky tomu skvěle vypadají, jsou příjemné na dotek a vyžadují takřka nulovou údržbu. Na čištění Vám stačí v podstatě hadice s vodou.

Terasová prkna z materiálu WPC (WOOD-PLASTIC COMPOSITE s obsahem 60 % dřeva a 40 % kvalitního HDPE) nabízíme v mnoha designech, velikostech i barevných variantách.

V nabídce máme plná prkna firmy WOODPLASTIC dle licence Strandex Corporation (USA) a dutá i plná prkna firmy REHAU, světoznámého výrobce kompozitních materiálů.

Všechny námi nabízené produkty jsou výjimečné svojí odolností, vysokou kvalitou provedení, dokonalým designem a téměř nulovou potřebou údržby. Tento materiál splní ty nejnáročnější požadavky zákazníka. Naši klienti jsou pro nás důležití, a proto vždy nabízíme to nejlepší možné řešení na trhu.
SNABYTEK® COMPANY s.r.o.

BEZ ZBYTEČNÝCH STAROSTÍ

Dlouhá životnost a výrazná finanční úspora

Dlouhá životnost a výrazná finanční úspora

Díky vlastnostem WPC desek odpadá otravné lakování dřeva, impregnace a další nutná ošetření. Stačí vzít hadici, opláchnout terasu vodou a hned vypadá jako nová.

Kvalitně namontovaná WPC terasa má životnost více jak 40 let. WPC desky nehnijí, neplesniví, nekroutí se a celkově nepodléhají povětrnostním vlivům. Nehrozí napadení červotoči, termity ani dalšími škůdci. Dřevoplast je odolný proti soli i chloru, takže se skvěle uplatní i kolem bazénu.

I přes vyšší pořizovací náklady se investice do dražšího dřevoplastu oproti klasickému dřevu již během tří let vrátí.

Krásné terasy na pohled i na dotek

Krásné terasy na pohled i na dotek

Dřevoplastové desky si ponechávají jasné a živé barvy po celou svou životnost. I po dvaceti letech budou vypadat jako nové a k nerozeznání od pravého dřeva. Toho se dosahuje vysokým podílem dřeva v kompozitu.

Na rozdíl od dřeva se ale WPC terasové desky netřepí, takže po nich můžete vy i vaše děti běhat bosí bez obavy z nepříjemných třísek.

Materiál je navíc absolutně zdravotně nezávadný splňuje všechny evropské standardy.

WPC terasy jsou nejen hezké a odolné, ale i ekologické

WPC terasy jsou nejen hezké a odolné, ale i ekologické

Díky tomu, že se dřevoplastové desky vyrábí z recyklovaného dřeva i plastu, tak jsou i velice ekologické. Navíc je není nutné ošetřovat žádnou chemickou substancí. Můžete si tak vychutnávat svou krásnou novou terasu s vědomím, že jste udělali i něco dobrého pro přírodu.

UŽÍVEJTE SI LÉTO NAPLNO! WOODPLASTIC®

PROČ WPC TERASY OD SNABYTEK®?

PROČ WPC TERASY OD SNABYTEK®?

Specializujeme se vždy jen na ta nejlepší možná dostupná řešení. Díky tomu má každý náš zákazník jistotu, že dostane kombinaci moderních technologií, špičkových materiálů a elegantního designu. Navíc vždy za příznivou cenu.

Každá zakázka je pro nás závazek maximální možné profesionality, rychlosti a kvality. Nespokojte se s druhým nejlepším, pořiďte si WPC terasu od SNABYTEK®

SNABYTEK® COMPANY s.r.o.

KOLEKCE WOODPLASTIC

TERASY FOREST

TERASY FOREST

Terasy FOREST přinášejí jedinečný přírodní vzor v moderním stylu. Povrch prken zdobí reliéf připomínající exotické dřevo. Výrazná textura teras PREMIUM FOREST pomáhá zvyšovat bezpečnost při pohybu na terase. Terasy PREMIUM FOREST jsou vhodnou volbou pro každého, kdo preferuje kombinaci přirozeného vzhledu a výrazného designu.
- unikátní vzhled terasy FOREST
- luxusní vzhled připomínající exotické dřevo
- žádné moření či lakování
- česká kvalita
Barevné varianty:
CEDAR, TEAK, PALISANDER, WENGE, INOX, EBEN

TERASY FOREST PLUS

TERASY FOREST PLUS

Terasy FOREST PLUS nabízejí luxusní vzhled dřeva v moderním pojetí. Exkluzivní design dodává terasám FOREST PLUS výrazný přírodní vzor v kombinaci s nepravidelným žíháním, které dotváří reálný dojem dřeva. Nepravidelné žíhání podtrhuje exotický vzhled teras FOREST PLUS, zároveň zabraňuje vizuálnímu vnímání běžných nečistot, které se na povrchu teras usazují (např. prach nebo pyl).
- vzhled exotického dřeva umocněný nepravidelnou pigmentací
- luxusní design teras, výjimečný na českém trhu
- kvalitní česká výroba – bezúdržbový materiál s dokonalým -
- vzhledem po dlouhé roky
Barevné varianty
CEDAR, TEAK, MERBAU, PALISANDER, INOX (žíhané barvy)

TERASY STYLE PLUS

TERASY STYLE PLUS

Terasy STYLE PLUS nabízejí čistý vzhled hladkých prken s jemným žíháním. Nerovnoměrně rozprostřená pigmentace teras STYLE PLUS dodává terase přirozenější vzhled a umožňuje snadno sladit terasu s ostatními prvky v exteriéru (s okny, plotem apod.). Díky žíhání nejsou na terase viditelné drobné nečistoty (prach, pyl či bláto). V případě potřeby lze však díky hladkému povrchu prken případné znečištění odstranit pomocí smirkového papíru.
- přirozený vzhled dřeva bez natírání a moření
- lze dobře sladit s ostatními prvky v exteriéru a jakýmkoliv stylem domu
- snadný úklid a odstraňování nečistot
Barevné varianty:
CEDAR, TEAK, PALISANDER, INOX (žíhané barvy)

TERASY STAR

TERASY STAR

oužíte po jednoduchých liniích a moderním vzhledu? Terasy STAR nabízejí klasický DRÁŽKOVANÝ VZHLED. Čisté linie drážkovaného terasového prkna dodají vaší terase moderní design. Drážky zároveň pomáhají zvyšovat bezpečnost při pohybu na terase a činí tak z teras STAR ideální volbu k bazénům.
- Drážkovaný povrch zvyšuje bezpečnost zvláště okolo bazénu.
- Terasy jsou odolné i vůči chlorované vodě.
- WPC materiál s vysokou odolností a zárukou 25 let na dřevokazné houby, hnilobu a hmyz.
- Ekonomicky výhodný díky minimální údržbě a žádným nátěrům – stálobarevný a neměnný materiál
- Materiál je krásný na pohled a příjemný na dotek – jako dřevo..
Barevné varianty:
CEDAR, TEAK, PALISANDER, WENGE, INOX, EBEN

Terasy MAX FOREST

Terasy MAX FOREST

Terasová prkna MAX FOREST přinášejí do světa teras díky své extra šířce zcela nový rozměr. Téměř 20 cm široké prkno dovolí mnohem lépe vyniknout oblíbenému embosovanému povrchu FOREST. A I díky nižšímu množství spár působí terasa luxusním dojmem. Terasy MAX FOREST jsou charakteristické svým embosovaným povrchem připomínajícím exotické dřevo. Výrazná textura je hebká na dotek a příjemná při chůzi bosou nohou.
- Menší množství spár než u teras s běžnou šířkou prkna
- Rychlá pokládka terasy
- žádné moření či lakování
- česká kvalita – záruka až 25 let
Barevné varianty:
CEDAR, TEAK, PALISANDER, WENGE, INOX, EBEN

TERASY TOP RUSTIC - Novinka

TERASY TOP RUSTIC - Novinka

TOP RUSTIC – NOVINKA roku 2017! WoodPlastic® přináší nový profil TOP, jehož spáry se důmyslně překrývají, už nic nezapadne pod vaší terasu. Ve spárách nezůstanou žádné nečistoty. Povrch RUSTIC, který vypadá jako drásané dřevo a má patinu starých podlah. Unikátní prkno, které dokonale imituje strukturu dřeva.
- Terasa s překrývajícími se spárami
- Unikátní nových povrch rustic
- WPC materiál s vysokou odolností a zárukou 25 let na dřevokazné houby, hnilobu a hmyz.
- Ekonomicky výhodný díky minimální údržbě a žádným nátěrům – stálobarevný a neměnný materiál
- Materiál je krásný na pohled a příjemný na dotek – jako dřevo.
Barevné varianty:
TEAK, PALISANDER, WENGE, INOX, EBEN

Rehau PURO

Rehau PURO

RELAZZO puro se hodí zejména pro velké plochy. Je k dispozici v osmi přirozeně krásných barvách, jako stabilní dutý profil či ušlechtilá prkna z masivu, a hodí se do libovolného prostředí.
RELAZZO puro se hodí zejména
pro velké plochy.
- K dispozici v osmi přirozeně krásných barvách,
- Jako stabilní dutý profil či ušlechtilá prkna z masivu, a hodí se do libovolného prostředí.

Rehau Finello & Naturo

Rehau Finello & Naturo

Terasové desky REHAU RELAZZO FINELLO & NATURO – design a kreativita. Tyto řady opticky i hmatově zprostředkovávají dojem opravdového dřeva. Náročné povrchy terasových desek se třemi variantami textury dřeva dodají vašim venkovním prostorům jedinečný styl. Tři povrchy – tři barvy. Buďte kreativní s kartáčovaným povrchem Finello, s kartáčovaným reliéfním povrchem Naturo nebo s kartáčovanou vroubkovanou rubovou stranou Riva.

REHAU CORO & CALMO

REHAU CORO & CALMO

Terasové desky REHAU RELAZZO CORO & CALMO – náročnost. Hvězda této kolekce po stránce životnosti. Masivní jádro těchto terasových prken chrání před vnějšími vlivy krycí vrstva. Povrch prken je zpracován speciálním kartáčem a získává tak svůj vysoce kvalitní design. U Calmo se navíc provádí obzvlášť jemné kartáčování. Díky Corro & Calmo vznikne na vaší terase přirozené prostředí, v němž se budete cítit dobře.