Načítání obsahu...
{m1seller::primary::namer}

PROVĚTRÁVANÉ FASÁDY

PROVĚTRÁVANÉ FASÁDY

Provětrávané fasády ať už ze dřeva nebo kompozitů si našli své místo mezi zákazníky, kteří mají rádi moderní architekturu a exklusivní materiály. Dřevo nebo kompozitní desky dodávají domu vysoce elegantní vzhled a mají přitom funkční význam. Fasády jsou odolné s dlouhou životností, nabízejí skvělé odvětrání fasády. Většina našich fasádních obkladů (z thermowood i exotických dřevin) je plně odolná proti povětrnostním vlivům a dalším biologickým atakům, a proto se nemusí pro zachování životnosti impregnovat ochrannými nátěry. Kompozitní fasádní desky jsou zcela bezúdržbové s dlouhou životností přes 30 let.
SNABYTEK® COMPANY s.r.o.

EXTÉRIÉROVÉ I INTERIÉROVÉ OBKLADY

odolává slunečnímu záření, mrazu, dešti, větru i sněhu

SNABYTEK® COMPANY s.r.o.

"THE REVOLUTION DESIGN"

Kompozitní obkladové panely

Kompozitní obkladové panely

Kompozitní systémové obkladové desky se montují na kovový rastr. Nevadí jim voda, mráz, sníh, vítr, slunce ani déšť. V nabídce máme hned několik výrobců, desítky odstínů. Různé velikosti formátů. S kompozitními deskami lze tvořit velmi zajímavé efekty, kdy se různé velikosti i různé barvy dají seskládat do zajímavých vyobrazení.

Thermowood fasády

Thermowood fasády

ThermoWood® je tepelně upravené dřevo pro venkovní obklady budov. ThermoWood® Vnější obkladové profily jsou určeny pro rodinné domy i pro výškové stavby. Dekorativní, voděodolný materiál pro venkovní obklady fasád. Díky tepelné úpravě je naprosto rozměrové stabilní.
ThermoWood® - tepelně upravené dřevo pro venkovní obklady domů. Tepelně upravené dřevo má dlouhou životnost bez nutnosti údržby v průběhu užívání. V nabídce máme hned několik druhů profilů

Fasáda jen z trámků

Fasáda jen z trámků

Jen designové pojetí velmi vzdušné dřevěné fasády. Hranolky 42x42 jsou seskládány velmi blízko sebe a tvoří zajímavý vzhledový prvek na fasádě domu, plotu. Může se také využít jako slunolam k pergole.