Načítání obsahu...
SNABYTEK® COMPANY s.r.o.

Blog


Realizace střešní terasy pro pojišťovnu

Montáž střešní terasy v Ostravské části Vítkovic ve zdejší ČESKÉ PRŮMYSLOVÉ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNĚ. 

Na této zakázce bylo zajímavý celkový průběh.  Z důvodu úzkého schodiště a několika pater, kde by hrozilo poškození interiéru při vynášení materiálu jsme zvolili šetrnější a podstatně rychlejší způsob vyzdvižení materiálu na střechu budovy.  

Co jsme však nečekali, byl jeřáb, který nedosáhl na požadovanou vzdálenost. Museli jsme tak povolat větší jeřáb, který by úkol dokázal splnit. Bohužel kvůli nemožnosti najetí auta na zámkovou dlažbu parkoviště musel celý proces proběhnout z cesty, ve vzdálenosti 20m od budovy. Při součtu výšky cca 30m a vzdálenosti od budovy a váhy břemene musel přijet opravdu velký autojeřáb. Nový jeřáb si však poradil s úkolem velmi dobře a za hodinku práce bylo hotovo, materiál byl připraven na svém místě. 


Další den od včasného rána probíhala montáž.  pomocí vyrovávacích terčů jsme srovnali rošt terasy. Podklad - střecha byla tvořena z vrstvy extrudovaného polystyrenu a PVC hydroizolační fólie. 

Po srovnání roštu jsme zahájili pokládku terasy.  Investor požadoval zhotovit také odjímatelný kryt k odtokovým kanálům, které jsme téměř neviditelným způsobem umístili do podlahy. 

Celá pokládka terasy trvala 12 hodin.  Za jeden den jsme tak odvedli  velký kus práce  ke spokojenosti klienta. 

Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  

DALŠÍ ČLÁNKY

Jak na terasu kolem bazénu?

Jak na terasu kolem bazénu?

Na terasu kolem bazénu je potřeba se dobře připravit. Kolem bazénu se většinou betonuje zpevnění, které drží samotnou konstrukci bazénu. Kolem tohoto zpevnění je dobré připravit podklad po samotnou terasu.
  17.5.2018
Jak na terasu kolem bazénu?
Vzorový rozpočet terasa Thermowood do tvaru L 7,5x11m

Vzorový rozpočet terasa Thermowood do tvaru L 7,5x11m

Níže jsme pro Vás připravily vzorovou ukázku rozpočtu terasy Thermowood, která bude ložena do připraveného struskového lóže dle dodaných podkladů.
  8.7.2017
Vzorový rozpočet terasa Thermowood do tvaru L 7,5x11m
Novinka 2017 -  WOODPLASTIC TOP RUSTIC

Novinka 2017 - WOODPLASTIC TOP RUSTIC

TOP RUSTIC – NOVINKA roku 2017! WoodPlastic® přináší nový profil TOP, jehož spáry se důmyslně překrývají, už nic nezapadne pod vaší terasu. Ve spárách nezůstanou žádné nečistoty. Povrch RUSTIC, který vypadá jako drásané dřevo a má patinu starých podlah. U
  14.4.2017
Novinka 2017 - WOODPLASTIC TOP RUSTIC
Realizace terasy Bangkirai

Realizace terasy Bangkirai

Velká realizace v Opavě. Exotické dřevo bangkirai. Montáž podlahy kolem bazénu, zabudování vířivky Careta-spa a velké terasy s pokládkou v různých směrech.
  13.4.2017
Realizace terasy Bangkirai